O MNĚ

Jako realitní makléř pracuji již od roku 2000.

V letech 2000-2017 jsem spolupracoval konkrétně s Maxima reality a během 17 let jsem úspěšně zrealizoval přes 2.350 prodejů bytů, domů a pronajal celou řadu bytů.

V roce 2011 a 2012 jsem zároveň působil jako obchodní ředitel společnosti a jako vedoucí oddělení prodeje bytů. V této společnosti jsem byl celkem 15x vyhlášen nejlepším makléřem.

Od roku 2017 spolupracuji s realitní kanceláří RE/MAX Search a v síti RE/MAX jsem byl již 5 x vyhlášen makléřem roku celé ČR.

Za dobu mého působení v oblasti realit jsem se stal několikrát součástí televizních pořadů  - jako je například pořad Přes nový práh či  Jak se staví dům. V tisku a rovněž v televizním vysílání jsem opakovaně komentoval vývoj trhu s nemovitostmi, případně naceňoval konkrétní byt či dům.

Mojí největší devizou jsou právě léta zkušeností v oboru. Po dvacetitřech letech jsem již téměř všechny možné i nemožné situace, které by mohly nastat v souvislosti s bydlením, sám zažil a úspěšně vyřešil. Velmi těžko mne proto cokoliv, co souvisí s bydlením, může překvapit či zaskočit. To, co se klientovi může zdát jako složité či náročné, dokonce neřešitelné, je pro mne zcela běžné a automatické. Běžně řeším problémy s dědictvím, návaznostmi, exekucemi. Dále se může jednat o různé formy návaznosti při změnách bydlení a následné financování, zda je dobré nejdříve vysněné bydlení hledat a až poté prodávat stávající, či naopak, to vše je mi důvěrné známé. Jsem schopen v první fázi klientovi detailně poradit a nastínit další postup - ať už časově nebo finančně - a posléze případně i celý průběh akce zajistit. Konzultace je možná zdarma.
Velmi mne těší, že se mi klienti, kteří chtějí prodat svou nemovitost, opakovaně vrací nebo mě doporučují dále, protože díky mým zkušenostem, vytrvalosti a vysokému pracovnímu nasazení umím prodat jejich nemovitost za co nejvyšší možnou dosažitelnou cenu.

Moje motto č. 1„Mým cílem není dostat Vaši nemovitost do nabídky, ale dobře Vám poradit, jak v dané životní situaci s nemovitostí naložit“.

Moje motto č. 2: „Má práce je po 23 letech v oboru i mým koníčkem“.

Počet prodaných nemovitostí k 01.06.2022:  2.725

Prodané nemovitosti v celkové hodnotě přibližně 8,1 mld. Kč

 

Realitní makléř Otakar Schuma
 

ROZHOVORY, ČLÁNKY, MÉDIA

Článek časopisu Profi MAKLÉŘ & REALITY https://profimr.cz/, listopad 2019

....pro celý článek klikněte zde

Další:

Prodej církevních nemovitostí Reportéři ČT (2023)

Nájmy výhodnější než hypotéka TV Nova (2022)

Náprava křivdouČeská televize, Reportéři ČT (2015)

Prodej bytového fodnu Prahy 7 Česká televize, Reportéři ČT (2013)

Starosta a jeho právník Česká televize, Reportéři ČT (2015)

Sousedi od myšáka Česká televize, Reportéři ČT (2013)

Jak se staví dům Prima TV (2010)

Přes nový práh Česká televize, Byt Dolní Břežany (2009)

Přes nový práh Česká televize (2007)

Přes nový práh Česká televize (2007)

Přes nový práh Česká televize (2006)

 

Napište mi

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz