Realizováno

Pronájem prostorného bytu 2+kk s balkonem v Rezidenci Park Vítkov

Nabízíme k pronájmu krásný, prostorný byt 2+kk/B, ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu v Rezidenci Park Vítkov.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 34 m2, ložnice 15 m2. Z ložnice je vstup na balkon, ze kterého je výhled do ulice a na park Vítkov.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči, varná deska, elektrická trouba, digestoř, lednice s mrazákem, myčka, pračka, vestavěná skříň v předsíni, skříň a postel v ložnici, stůl, židle a další zařízení. Koupelna s vanou, WC dohromady.

V bytě jsou bezpečností dveře. Dům s recepcí, kamerovým systémem a 24. hodinovou ostrahou má ústřední vytápění. Přímo v domě, jen pár kroků od bytu, je možné využívat saunu s odpočívárnou a menší fitness.

Velmi žádaná lokalita s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra Prahy přímo u paku Vítkov.

Nájemné je 20.000 Kč, měsíční poplatky činí 5.000 Kč včetně elektřiny. Vratná kauce je 20.000 Kč.
Volné od 1.9.2022

Realizováno

Pronájem bytu 3+kk s předzahrádkou v novostavbě moderního domu v Lochkově, Praha

Nabízíme k pronájmu krásný zcela nový byt 3+kk o výměře 65 m3, který se nachází v 1.nadzemním podlaží v novém zděném zatepleném domě, pouze o dvou bytových jednotkách.
Součástí pronájmu jsou i dvě venkovní parkovací stání a malá předzahrádka (o výměře cca 25 m2) na kterou je vstup z ložnice.
Byt má vstupní předsíň, koupelnu se sprchovým koutem dohromady s WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem (o výměře 22,4 m2) a dvě ložnice (o výměře 14,1 a 14,3 m2). Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha. Topení je velice komfortní, teplovodní podlahové. Okna jsou plastová s trojskly a žaluziemi. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí plynového kotle.
Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou se spotřebiči (ledničkou s mrazákem, elektrickou troubou, indukční varnou deskou, digestoří, myčkou) a základním kuchyňským vybavením, jídelním stolem s židlemi a pračkou.

V obci je základní občanská vybavenost: mateřská škola, obchod s potravinami, knihovna, dětské hřiště a fotbalové hřiště. Autobusem se lze za 15 minut dostat na Barrandov, kde je veškerá občanská vybavenost, případně za 8 minut do Radotína.
Měsíční nájemné je 23 000,- + poplatky 2500,- + převod elektřiny a plynu na nájemce.

Vratná kauce činní 23 000,-Kč.

Realizováno

Pronájem krásného bytu 2+kk s předzahrádkou, Praha - Lochkov

Nabízíme k pronájmu krásný zcela nový byt 2+kk o výměře 53 m3, který se nachází v 1.nadzemním podlaží v novém zděném zatepleném domě, pouze o dvou bytových jednotkách. Součástí pronájmu jsou i dvě venkovní parkovací stání a malá předzahrádka (o výměře cca 25 m2) na kterou je vstup z ložnice.

Byt má vstupní předsíň, koupelnu se sprchovým koutem dohromady s WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem (o výměře 27,4 m2) a ložnici (o výměře 14,5 m2). Na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha. Topení je velice komfortní, teplovodní podlahové. Okna jsou plastová s trojskly a žaluziemi. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí plynového kotle.

V obci je základní občanská vybavenost: Mateřská škola, obchod s potravinami, knihovna, dětské hřiště a fotbalové hřiště. Autobusem se lze za 15 minut dostat na Barrandov, kde je veškerá občanská vybavenost, případně za 8 minut do Radotína.
Měsíční nájemné je 19500,- + poplatky 2000,- + převod elektřiny a plynu na nájemce.

Vratná kauce činní 19 500,-Kč.

Realizováno

Pěkný světlý byt 2+kk s terasou a garážovým stáním, Praha 6 - Dejvice

Nabízíme k pronájmu hezký, velmi světlý byt 2+kk s velkou terasou a vnitřním garážovým stáním na Praze 6 v ulici Paťanka, jen tři zastávky tramvají od vstupu do metra Dejvická. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Nedaleko je park Stromovka, Dolní Šárka a sportovní areál Juliska.

Byt o výměře 52 m2 se nachází v pátém nadzemním podlaží a nabízí tuto dispozici – vstupní předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu s vanou a WC zvlášť. Na terasu o výměře 14,5 m2 je vstup z obou pokojů. Terasa a celý byt je orientovaný na východní stranu s příjemným výhledem do klidného zeleného vnitrobloku. Byt je vybaven a zařízen: kuchyňská linka se spotřebiči, pračka, dvě velké vestavěné skříně a lavice na terase. Na podlaze je dlažba a dřevěná podlaha. Vstupní dveře jsou bezpečnostní.
Ohřev teplé vody a vytápění je centrální. V domě je výtah.
K bytu náleží vnitřní garážové stání, sklep není k dispozici.

Měsíční nájemné činní 17 000,-Kč + poplatky 3500,-Kč + převod elektřiny na nájemce.
Vratná kauce je 17 000,-Kč.

Realizováno

Pronájem bytu 1+1 se sklepem, Praha 6 - Dejvice

Nabízíme k pronájmu hezký částečně zařízený byt 1+1 na Praze 6 v ulici Koulova, jen dvě zastávky tramvají od vstupu do metra Dejvická. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Nedaleko je park Stromovka, Dolní Šárka a sportovní areál Juliska.

Byt o výměře 40 m2 se nachází ve druhém nadzemním podlaží a nabízí tuto dispozici – vstupní předsíň, obytnou kuchyň, velký pokoj na spaní, koupelnu s vanou a WC zvlášť. Pokoje jsou neprůchozí. Byt je vybaven a zařízen: kuchyňská linka se spotřebiči (lednice, mrazák, kombinovaný sporák, myčka), pračka, pracovní stůl, kuchyňský stůl se židlemi, komoda a skříň. Na podlaze je plovoucí laminátová podlaha, dlažba a koberec.
Byt je orientovaný do klidné ulice.
Ohřev teplé vody je elektrickým boilerem, vytápění je pomocí plynového topidla WAW.
K bytu náleží sklep a je možné využívat zelený dvůr k posezení a relaxaci.

Měsíční nájemné činní 14 000,-Kč + poplatky 1000,-Kč + převod elektřiny a plynu na nájemce.
Vratná kauce je 14 000,-Kč.

Realizováno

Pronájem bytu 3+1 s lodžií a sklepem, Praha 6 - Vokovice

Nabízíme k pronájmu prostorný, hezký byt 3+1/L o celkové výměře 75 m2, který se nachází ve 13. nadzemním podlaží zatepleného domu na atraktivním místě v Praze 6, Vokovice.

Byt je v udržovaném stavu, má zděné jádro, plastová okna, na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha.
Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, skříní v ložnici, jídelním stolem, sedačkou, policemi v šatně a garnýžemi.
Dispozice bytu obsahuje vstupní předsíň, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, dvě ložnice, koupelnu s vanou, samostatné WC s umyvadlem a dvě lodžie s hezkým výhledem.
Byt je ideálně orientovaný, převážná část je na východ a jedna ložnice na sever.
K bytu je možné využívat sklepní kóji.

Parkování je možné na ulici na modré zóně.

V pěším dosahu je kompletní občanská vybavenost.
Výborná dostupnost do centra města. Pár kroků od domu začíná přírodní park Šárka.

Měsíční nájemné je 25 000,-Kč + poplatky 3 000,-Kč, elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. Vratná kauce činí 30 000,-Kč.

Byt je ihned volný.

Realizováno

Prodej pozemku 745 m2, Praha 5 - Lochkov

Exkluzivně nabízíme pozemek o celkové výměře 745 m2, který se nachází v ulici Na Drážkách, v Praze 5 – Lochkov.

Na svažitém pozemku se nachází chata, která je postavená na pozemku o výměře 18 m2, druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří. Zbývající část pozemku, o výměře 727 m2, je vedena jako zahrada. Podle nového Metropolitního plánu bude pozemek určen k zastavení.

Obecní vodovod je přiveden do šachty umístěné na pozemku. Elektřina a kanalizace jsou na hranici pozemku.
K pozemku vede zpevněná obecní komunikace.

Nabízená nemovitost je vhodná jako investice pro budoucí zástavbu.

Realizováno

Řadový rodinný dům 5+1 ve vilové čtvrti Průhonic

Exkluzivně nabízíme výborně řešený řadový rodinný dům o dispozici 5+1, postavený v roce 2002 na velmi klidném místě ve vilové čtvrti v obci Průhonice.

Zděný dům o užitné ploše 164 m2 je v udržovaném stavu a je rozložen do dvou nadzemních podlaží.
Přízemí domu zahrnuje halu (6,8 m2), koupelnu s WC (6,9 m2), jídelnu s kuchyní (26,1 m2) a prostorný obývací pokoj (41,8 m2). Z obývacího pokoje a z kuchyně je přímý vstup do zahrady o výměře 138 m2.
V patře domu je hala se schodištěm (13,1 m2), čtyři pokoje (z toho dva o výměře 16,3 m2, 14,8 m2 a 12,8 m2), koupelna s WC (5,9 m2) a krytá lodžie s výhledem do zahrady na kterou je vstup ze dvou pokojů.

Parkování dvou automobilů je možné na vlastním pozemku před domem.
Celková rozloha pozemku je 298 m2, z toho zastavěná 97 m2.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí vlastního plynového kotle. PENB není zatím vyhotoven a proto uvádíme G.
Dům je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči a dvěma velkými vestavěnými skříněmi. Okna jsou původní dřevěná, na podlaze je dlažba a laminátová plovoucí podlaha.

Průhonice jsou velmi žádanou lokalitou se snadnou a rychlou dostupností do centra Prahy. V obci je kompletní občanská vybavenost (obchody, škola, školka, restaurace, zdravotní středisko, lékárna, pošta, pobočky bank). Relaxovat můžete v rozlehlé dendrologické zahradě nebo v zámeckém parku Průhonice.

Realizováno

Pronájem pěkného světlého bytu 3+1 s lodžií, Praha 4 - Braník

Nabízíme k pronájmu krásný kompletně zrekonstruovaný byt 3+1/L o celkové výměře 54,8 m2, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží zatepleného domu s výtahem.

Výborně řešený byt obsahuje vstupní předsíň, dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň s oknem, koupelnou se sprchovým koutem a s WC dohromady plus druhé WC zvlášť.
Byt je zcela nově zrekonstruovaný, včetně rozvodů elektřiny. Na podlaze je velkoformátová dlažba a laminátová plovoucí podlaha.
V bytě zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů a veškeré další zařízení na fotografiích kromě pohovky v obývacím pokoji. Po dohodě je možné část zařízení odvést.

K bytu náleží komora na patře.
Parkování je možné na ulici na modré zóně.

V pěší vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost. OC Novodvorská Plaza je pár kroků od domu. Výborná dopravní dostupnost zajišťuje autobusové spojení na metro C a B.

Měsíční nájemné je 20 000,-Kč + poplatky 3 000,-Kč + převod elektřiny na nájemce. Vratná kauce činí 30 000,-Kč.

Byt je ihned volný.

Realizováno

Pronájem bytu 2+kk s terasou a zahrádkou, Praha 4

Nabízíme k pronájmu krásný byt 2+kk s terasou a zahrádkou, který se nachází v 1.nadzemním podlaží nového cihlového domu v atraktivní lokalitě blízko metra Kačerov.

Byt má vstupní předsíň, koupelnu se sprchovým koutem, WC zvlášť, obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnici. Z obývacího pokoje je vstup na vlastní dřevěnou terasu a zahrádku, která nabízí příjemné posezení a relaxaci. Na podlaze je dlažba a dřevěná podlaha.

Byt je plně vybaven a připraven k nastěhování od 1.9.2022.
Centrální vytápění a ohřev teplé vody.
K bytu náleží sklep a je zde možný pronájem vnitřního garážového stání za 2 000,-Kč měsíčně.
V okolí je veškerá občanská vybavenost. Výborné dopravní spojení do centra Prahy. Stanice metra Kačerov je cca 4 minuty pěšky. V blízkosti domu je Poliklinika Budějovická a obchodní centrum DBK.

Měsíční nájemné je 20 000,- + poplatky 4000,- včetně internetu + převod elektřiny na nájemce.

Vratná kauce činní 40 000,-Kč.

Realizováno

Pronájem obchodních prostor 51 m2, Praha 6 - Ruzyně

Nabízíme nebytový prostor s přímým vstupem z ulice, který se nachází ve zrekonstruovaném panelovém domě na sídlišti Na Dědině, pár kroků od nákupní centra Delta.

Dispozice jednotky obsahuje tři místnosti, kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K jednotce dále náleží další WC umístěné v 1.PP, které lze využít i jako sklad.
Nebytová jednotka/kancelář je po rekonstrukci, okna jsou plastová se žaluziemi, na podlaze je lino a dlažba.

Výhodou je přímý vstup z ulice a možnost reklamy ve třech oknech.
Vytápění a ohřev teplé vody je centrální.

Prostor je kolaudovaný jako prodejna potravin se skladem.

Měsíční nájemné činní 13 000 Kč + poplatky 1.250 Kč + vlastní spotřeba elektřiny.
Vratná kauce je 13 000 Kč.
Prostor je ihned k dispozici.

Realizováno

Prostorný a světlý byt 2+1, Praha 3 - Žižkov

Nabízíme k pronájmu krásný prostorný byt 2+1 o výměře 53,5 m2, který se nachází ve 4. nadzemním podlaží cihlové domu s výtahem na velice atraktivním místě, pár kroků od vstupu do stanice metra Flora a OC Flora.

Byt je velice světlý a tichý s orientací na západní stranu do zeleného vnitrobloku s výhledem do vlastní velké zahrady, kterou je možné využívat k posezení a relaxaci.
Byt nabízí tuto dispozici a výměry – dva neprůchozí pokoje 17,3 a 13,4 m2, samostatnou kuchyň s oknem 10,9 m2, halu a předsíň, koupelnu přístupnou z jedné z ložnic a samostatné WC. Společný balkon je v mezipatře a lze jej využívat k sušení prádla. K bytu náleží čistý sklep.